Ми не лікуємо та не "лагодимо".Ми підтримуємо вас зробити кроки до емоційного відновлення

Про нас і наш досвід підтримки у Відновленні після втрат

Illustration

Тетяна Наумова

Сертифікований фахівець поглибленого рівня Методу Відновлення після втрат

Я познайомилась з Методом у 2017 році.

Це був рік усвідомлення того, що втрати є частиною життя, чим далі вони накопичуються та дають відчуття величезної рани, яка постійно нагадує про себе та болить.Те що я отримала такий відчутний результат стало поштовхом для мене навчитися Методу та кваліфіковано допомагати людям. За ці майже шість років я пропрацювала 15 відносин. Це і мої батьки, і мої діти, і чоловік, і мої начальники, і подружки, і навіть мій кіт. Ця робота над відносинами звільняє мене від болю, образ, допомагає прийняти обставини таким як вони є, звільнити людей від моїх очікувань, дозволити кожному жити своє життя.

● з травня 2021 року - сертифікована фахівчиня з Методу Відновлення після втрат. Подивитися сертифікати● сторінка сертифікованої фахівчиніна сайті The Grief Recovery Institute®

● проводжу як Індивідуальні сесії (досвід 250+ годин індивідуальної роботи) так і Групи підтримки з Відновленні після втрат (досвід 700+ годин групової роботи)

● сертифікація за програмою “Children and War”, техніки роботи з симптомами ПТСР або для профілактики ПТСР (досвід 150+ годин групової роботи)● курси "Базова психологічна допомога в умовах війни", "Вводний тренінг програми "Експонента".

Illustration

Вячеслав Наумов

Сертифікований фахівець поглибленого рівня Методу Відновлення після втрат

Що таке Метод Відновлення після втрат для мене?

У 2017 році я познайомився з Методом і вперше його застосував.Для мене він став виходом з "тупика" та “розділив” життя на дві частини – до та після.Зараз, після 16 пропрацьованих значущих, впливових для мене відносин та подій (так, втрати це просто частина життя), скажу що Метод - є чудовою подорожжю до свого внутрішнього світу, особистого зростання та сили.Це велика тема, непроста, але ж захоплива, оновлювальна внутрішня робота.

● з травня 2021 року - сертифікований фахівець з Методу Відновлення після втрат. Подивитися сертифікати● сторінка сертифікованого фахівця на сайті The Grief Recovery Institute®

● проводжу як Індивідуальні сесії (досвід 130+ годин індивідуальної роботи) так і Групи підтримки з Відновленні після втрат (досвід 700+ годин групової роботи)

● сертифікація за програмою “Children and War”, техніки роботи з симптомами ПТСР або для профілактики ПТСР (досвід 150+ годин групової роботи)● курси "Базова психологічна допомога в умовах війни", "Попередня підготовка професійних психологів від EPS".● Ассоційований член ГО "Українська Психотерапевтична Ліга"

Відгуки учасників програм(анонімні)

Цінуємо вашу довіру, роботу разом на програмі та добрі слова!

"Я дякую за атмосферу яка у нас була в групі , яка була створена на зустрічах, це була атмосфера чесності і прийняття і конфіденційності. На кожній зустрічі я відчувала себе захищено та комфортно, що я можу ділитися своїми думками, відчуттями. Взагалі я прийшла на цю програму з очікуванням розібратись з одними втратами, але так вийшло що під час проходження занять я все ж для свого графіка вибрала з близькою, важливою для себе людиною. Виконуючі всі послідовні завдання це дуже допомогло мені розібратися з біллю минулого і трішки по іншому подивитися взагалі на ці відносини і це допомогло мені зараз у відносинах з цією людиною, на даний момент."

"Я дуже їм вдячна, вони допомогли мені, і, взагалі, вони - супер! Професіоналізм, повага, ввічливість, емпатія, чутливість - і це тільки деякі з рис, які їм притаманні. Я змінилась. відпустив біль, стало легше жити, а головне я отримала інструмент для роботи над собою, який змінить моє життя на краще."

"Атмосфера прийняття для мене була дуже важлива. Мої почуття, мої мислі були прийняті з повагою, що допомогло мені. Дякую! З допомогою відстежування думок на програмі я побачила, що коли у мене щось не так, як я хочу, то думаю: Як я втомилась. Таке враження, що від себе, від людей, від життя. Бистро змінювався настрій, бо частіше мої думки були сумні. Я проходила програми, знаходила інсайти, але мої думки були завжди зі мною. Бо я їх не відстежувала, а хотіла змінити. Зараз ці думки щось не приходять. Але як прийдуть, то я вже переконалася, що вони хибні. Дякую!"

"Хочу висловить окрему подяку ведучим програми, Тані і Славі. Їхній рівень професіоналізму, емпатії , прийняття і підтримки сприяв успішному проходженню всіх завдань.Я почувала себе в емоційній безпеці під час роботи. Рекомендуватиму своїм рідним в друзям проходити програму саме з цими тренерами. Я не усвідомлювала до кінця , на скільки мені потрібна ця програма, поки не прийшла на неї. Перед початком я відчувала неймовірно сильний душевний біль. Мені здавалося, що я більше не витримаю. Я - дружина військового у країні, що воює. Мій брат загинув на війні під час виконання завдання. Біль і страх стали моїми супутниками. Я втратила спокій, ресурсність, перебувала у стані постійної тривоги, емоційної чутливості. Під час проходження програми ознайомилася з методами роботи зі своєю скорботою. Це допомогло краще розуміти себе, свої втрати. Це початок роботи зі скорботою. Дякую ведучим за їх неоціненний вклад у кожного учасника та спонсорам, завдяки яким моя участь в програмі стала реальністю! PS Ми, українці, мирний народ, але не раби. Ми боремося за свою свободу і платимо високу ціну- життя і здоров‘я наших захисників. Нам потрібна ця програма. Вона дає можливість нагадати собі , що незважаючи на втрати, ми маємо майбутнє. Дякую вам!!!!"

"В связи с войной, живём с мужем в разных странах, полностью поменялся привычный образ жизни. Я забираю с собой инструменты, помогающие проработать болезненные чувства и мысли и радость от того, что проработала отношения с мужем."

"Я шла с одним запросом, но в итоге получила ответ / взгляд на огромный спектр моей жизни. Благодарна Татьяне за профессиональную поддержку. Я научилась смотреть на потери по другому и нашла для себя путь как отпускать боль и тяжелые ситуации. Программа помогла мне увидеть то, что я не видела раньше. Это ценно! Спасибо."

"Скорбота - це частина нашого життя з якою необхідно правильно працювати. Програма "Відновлення після втрат" допомагає це робити. Мені стало набагато легше працювати із своєю скорботою викликаною особистою втратою. Так само програма поглиблює розуміння історії твого життя та причино наслідкові звязки у твоєму минулому, щоб з легкістю жити майбутнє."

"Программа помогла привести мне в порядок мои воспоминания, чувства, выводы, связанные с утратой.Программа помогла мне увидеть свою ответственность в отношениях с папой - за разрушительные реакции, сопровождавшие меня все года. И увидеть эти отношения со всех сторон. Пришла ясность. Благодаря программе я поняла как вести себя со скорбящими людьми и в чем нуждаюсь я от людей когда скорблю."

"Я пришел на программу за компанию с женой так как особо не чувствовал нужды проходить программу. Но конечно у меня были свои потери. В начале я больше думал о профессиональной деятельности. Однако в процессе прохождения программы увидел, что есть необходимость проработать отношения с мамой. Благодаря программе я смог более глубоко проанализировать причины и корни возникавших сложностей, что привело к улучшению отношений."

"Прорабатывал отношения с мамой. Нашел пункты, которые мучили меня и не давали жить полноценной жизнью. Самое невероятное было, когда я пришел на одну из встреч с полной уверенностью, что я поломан, услышав обратное не мог согласиться, а утром проснулся, ощущая, что я никакой не поломанный. Я смог сказать прощай всему, что было. И получил рабочую схему с помощью которой могу разобрать другие болючие моменты в моей жизни. Спасибо большое!"

"Я проходила програму відновлення скорботних двічі. Я пропрацьовувала стосунки які втратила через розлучення і через втрату близьких мені людей і проходила як онлайн так і офлайн. Для себе побачила гарний результат в тому що я змогла знайти неправдиві упередження яких змогла позбутися під час програми і відчуваю полегшення в своєму стані, в відчуттях своїх і в житті в цілому. Програма мотивує. От вперше після другого разу я відчула таке бажання пропрацьовувати ще більше тих стосунків які я втратила і дійсно я отримала мотивацію. Я відчула що це краще пропрацювати, добре над собою попрацювати декілька годин і потім мати легкість в житті чим ходити і носити каміння в своєму серці протягом свого життя. Дякую за те що була можливість пройти цю програму, доступна вона була для мене. Дякую організаторам."

"Знайшла в собі неправдиві ствердження і упередження щодо втрат і скорботи, з якими розпрощалася. Усвідомила хто і як став причиною створення цих упереджень. Змогла бути чесною з собою і зрозуміла, як власне сама ускладнювала своє переживання втрати стосунків. Чесний аналіз графіку втрат, стосунків і складових відновлення дали гарний результат, полегшення у відчуттях, легкість і бажання пропрацювати інші стосунки. Дякую за програму"

"Спасибо Славе и Тане за работу, поддержку, открытость и доступность. Сначало мне было сложно - но выполнив все задания боль от потери близкого человека намного уменьшилась. У меня прошел гнев и я перестала себя обвинять в его смерти."

"Вячеслав и Татьяна Наумовы – настоящие профессионалы в области скорби и переживания утрат. Программа помогает переосмыслить отношения целиком, разобраться со своими чувствами, справится с душевной болью и взять ответственность на себя за то, как я реагирую на происходящие события, быть благодарной за то, что я имею здесь и сейчас, чтобы вновь обрести душевное равновесие и полноценную жизнь."

"Таня очень деликатна, толератна, комфортно было обсуждать с ней болезненные темы. Программа помогла осознать то, что влияло разрушительно на последующую жизнь после развода. помогла взять эти аспекты под контроль и закрыть болезненные вопросы. Программа дала чувство уверенности на будущее. Потери влияли разрушительно на мое восприятие действительности. Программа помогла научиться останавливать эти процессы."

Програми підтримки Онлайнце зустріч де б ви не були

Чому це популярний формат взаємодії:

 • Зручно

  Не витрачаєте час на переміщення для зустрічі 

 • Комфортно

  Обираєте своє комфортне та безпечне місце

 • Без кордонів

  Відстань не має значення

Illustration

Група підтримки з Відновлення після втрат

Illustration

Що таке Група підтримки з Відновлення після втрат?

Наші Групи підтримки забезпечують безпечне середовище, в якому ви можете:  ● переглянути свої старі переконання про те як справлятися з втратами, ● дізнаєтеся про всі типи втрат і які втрати вплинули на ваше життя, ● зможете вибрати, на якій втраті ви хочете зосередитися на Групі,● і застосувати Метод що приведе до завершення білю втрати в обраних відносинах.

Це практична група, яка включає в себе читання і написання завдань, які викладені в Практичному посібнику.

Кожну Групу підтримки веде один з наших сертифікованих фахівців Методу Відновлення після втрат. Конфіденційність зберігається.

Можливості роботи у Групах підтримки

icon

Отримати підтримку від багатьох людей

icon

Побачити що ви не на одинці зі своїми втратами

icon

Почути надихаючі приклади інших учасників

icon

Підтримати повагою та прийняттям інших

icon

Краще зрозуміти свою історію і почуття

icon

Доєднатися відновлювальній енергії групи

Умови участі в Групі підтримки з Відновлення після втрат

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Умови

  • По часу

  • Формат зустрічей

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Вартість

  • Умови

  • Умови

  • По часу

  • По часу

  • Онлайн, платформа Zoom

  • 4 900,00 грн для 1 учасника
   Програма з 8 сесій.

  • У Групі від 10 до 15 учасників. 
   У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 2і години, 1н раз на тиждень. 
   Загалом - 2 місяця.

  • Формат зустрічей

  • Онлайн, платформа Zoom

  • Вартість

  • 4 900,00 грн для 1 учасника
   Програма з 8 сесій.

  • Умови

  • У Групі від 10 до 15 учасників. 
   У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 2і години, 1н раз на тиждень. 
   Загалом - 2 місяця.

  • Офлайн, в приміщеннях

  • Від 7 000,00 грн для 1 учасника.Програма з 8 сесій.
   Остаточна вартість залежить від складу групи та вартості приміщення.

  • У Групі від 10 до 15 учасників. 
   У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 2і години, 1н раз на тиждень. 
   Загалом - 2 місяця.

  • Формат зустрічей

  • Офлайн, в приміщеннях

  • Вартість

  • Від 7 000,00 грн для 1 учасника.Програма з 8 сесій.
   Остаточна вартість залежить від складу групи та вартості приміщення.

  • Умови

  • У Групі від 10 до 15 учасників. 
   У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 2і години, 1н раз на тиждень. 
   Загалом - 2 місяця.

Індивідуальна підтримка у Відновленні після втрат

Що таке Індивідуальна підтримка у Відновленні після втрат?

Хоча є багато переваг у працюванні в групі з іншими скорботним людьми, багато хто вважає за краще працювати з сертифікованим фахівцем Методу віч-на-віч. Що також нормально.

Це дозволяє вам у приватній обстановці обговорити свій душевний біль з кимось, хто вже застосовував Метод у своїх втратах, та пропонує вам шлях, щоб відновитися.

Ті ж самі підходи, інструменти й Посібник. Той самий Метод і теж саме завершення болю у перших обраних відносинах.

Фахівці Методу відновлення після втрат навчені та сертифіковані, щоб підтримувати вас у процесі застосування Методу без аналізу, критики чи осуду.

Illustration

Можливості роботи віч-на-віч з відновлення

icon

Комфортна обстановка

icon

Персональна увага

icon

Індивідуальні приклади, пояснення

Умови роботи віч-на-віч з відновлення після втрат

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Умови

  • По часу

  • Формат зустрічей

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Вартість

  • Умови

  • Умови

  • По часу

  • По часу

  • Онлайн, платформа Zoom

  • 6 400,00 грн. Програма з 7 сесій.

  • У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1 раз на тиждень. 
   Загалом - до 2 місяців

  • Формат зустрічей

  • Онлайн, платформа Zoom

  • Вартість

  • 6 400,00 грн. Програма з 7 сесій.

  • Умови

  • У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1 раз на тиждень. 
   Загалом - до 2 місяців

  • Офлайн, в приміщеннях

  • Від 7 800,00 грн. Програма з 7 сесій. 
   Остаточна вартість залежить від вартості приміщення.

  • У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1 раз на тиждень. 
   Загалом - до 2 місяців

  • Формат зустрічей

  • Офлайн, в приміщеннях

  • Вартість

  • Від 7 800,00 грн. Програма з 7 сесій. 
   Остаточна вартість залежить від вартості приміщення.

  • Умови

  • У вартість входе Посібник "Відновлення після втрат", додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1 раз на тиждень. 
   Загалом - до 2 місяців

Групи випускників програм Відновлення

Illustration

Що таке Група формату для випускників програм Відновлення?

Ця програма відкрита для всіх, хто пройшов одну з 8-тижневих програм Груп підтримки або Індивідуальну програму підтримки у Відновленні після втрат.

Єдиною вимогою є те, що вони успішно завершили програми, які вони відвідували, включаючи Лист завершення.

Програма складається з 4-х зустрічей:● на 1-й зустрічі - знайомство,● на 2-й учасники об'єднуються в малі групи по 3-4 особи і діляться своїми Графіками стосунків,● на 3-й учасники діляться своїми проектами компонентів відновлення у малих групах,● на 4-й учасники зачитують свої Листи завершення.

Можливості роботи у групі випускників

icon

Зустріти старих друзів-партнерів з відновлення 

icon

Познайомитися з новими однодумцями

icon

Освіжити знання та навички застосування Методу

icon

Знову занурити в атмосферу безпеки та підтримки

icon

Завершити біль втрати ще в одних стосунках

Наблизитися до свого 100% емоційного відновлення

Умови участі в форматі для випускників програм Відновлення

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Умови

  • По часу

  • Формат зустрічей

  • Формат зустрічей

  • Вартість

  • Вартість

  • Умови

  • Умови

  • По часу

  • По часу

  • Онлайн, Група, Zoom

  • 2 000,00 грн для 1 учасника
   Програма з 4-х сесій.

  • У Групі від 8 до 15 учасників.
   У вартість входе додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1-н або 2-а рази на тиждень
   Загалом - до 1 місяця.

  • Формат зустрічей

  • Онлайн, Група, Zoom

  • Вартість

  • 2 000,00 грн для 1 учасника
   Програма з 4-х сесій.

  • Умови

  • У Групі від 8 до 15 учасників.
   У вартість входе додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1-н або 2-а рази на тиждень
   Загалом - до 1 місяця.

  • Онлайн, Індивідуально, Zoom

  • 3 000,00 грн.
   Програма з 4-х сесій.

  • У Групі від 8 до 15 учасників.
   У вартість входе додаткові матеріали. 

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1-н або 2-а рази на тиждень.
   Загалом - до 1 місяця.

  • Формат зустрічей

  • Онлайн, Індивідуально, Zoom

  • Вартість

  • 3 000,00 грн.
   Програма з 4-х сесій.

  • Умови

  • У Групі від 8 до 15 учасників.
   У вартість входе додаткові матеріали. 

  • По часу

  • Кожна сесія по 1,5 години, 1-н або 2-а рази на тиждень.
   Загалом - до 1 місяця.

Друзі - пишіть, будемо раді знов вас побачити й попрацювати!

Як з нами зв'язатися

● ви можете написати на пошту moc.liamg%40eniarku.yrevocer ● ви можете написати у WhatsApp● ви можете забронювати зустріч на 15 хвилин з фахівцем у Zoom, безоплатно