ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

м. Київ, 20 червня 2024 року

Залишаючи дані на Сайті, заповнюючи реєстраційну форму, Ви погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.

ВизначенняСайт - веб-сайт https://griefrecoverymethod.com.ua/ (включаючи піддомени).
Персональні дані - будь-яка інформація, що відноситься до Користувача Сайту (далі - Користувач) - фізичної або юридичної особи, який визначений або може бути ідентифікований за такою інформацією або на підставі такої інформації в поєднанні з іншою інформацією, якою володіє або може володіти Адміністрація Сайту.

До персональних даних відноситься інформація, в тому числі, але не обмежуючись, про прізвище, імені, по батькові, стать, даних документа, що посвідчує особу, дату народження, громадянство, адресу, освіту, професію, контактні дані (телефон, електронну пошту, поштову адресу), інші відомості, а також дані, які передаються в автоматичному режимі в залежності від налаштувань програмного забезпечення, використовуваного Користувачем, включаючи, але не обмежуючись: IP-адреса, cookie, інформація про браузер Користувача (або іншої програми, за допомогою якої здійснюється доступ до Сервісів), дата і час доступу до сервісів, адреси запитуваних сторінок і інша подібна інформація, фотографії.

Персональні дані НЕ включають інформацію про банківську / кредитні карти. При оплаті Послуг через Сайт, від Вас можуть вимагати ввести дані Вашої банківської / кредитної картки. Адміністрація Сайту не отримує, не зберігає і не обробляє цю інформацію.Вона обробляється через надійну сторонню платіжну систему. Адміністрація Сайту не приймає на себе відповідальності або зобов'язань щодо політики такої платіжної системи та її використання інформації про Вашу банківську / кредитну карту.

Аккаунт на Сайті - особистий кабінет Користувача на Сайті, в якому Користувачем вказуються персональні дані.
Послуги – доступ до навігації по Сайту, доступ до інформації і до інформаційно-навчальних Програмам, а також інші види послуг, що надаються в онлайн форматі і реалізовані на Сайті.

Отримання персональної інформації
1.1. Для комунікації на Сайті Користувач зобов'язаний вказати певну персональну інформацію. Для перевірки наданих даних, Сайт залишає за собою право вимагати підтверджуючі документи.

Зберігання персональних даних, конфіденційність
2.1. Вся інформація, яку Ви надаєте Адміністрації Сайту, зберігається на безпечних серверах. Всі платежі здійснюються Користувачем за допомогою Акаунта на Сайті через надійну сторонню платіжну систему.
2.2. При наданні Адміністрацією Сайту пароля, який дозволяє Вам отримати доступ до певної частини Сайту, Ви несете відповідальність за збереження цього пароля в таємниці.
2.3. Адміністрація Сайту зробить все можливе для захисту Ваших персональних даних, буде використовувати суворі процедури і функції безпеки для запобігання несанкціонованого доступу.
2.4. Ви маєте право направити Адміністрації Сайту повідомлення про те, що ви не хочете отримувати будь-які маркетингові матеріали від Адміністрації Сайту.
2.5. Сайт може містити посилання на веб-сайти і посилання веб-сайтів - наших партнерів, рекламодавців, субпідрядників та інших третіх осіб. Якщо Ви перейдете по посиланню на будь-який з таких веб-сайтів, зверніть увагу, що зазначені сайти мають свою власну політику конфіденційності, і Адміністрація Сайту не приймає на себе відповідальності або зобов'язань щодо їх політики і використання ними Ваших персональних даних.

Збір персональних даних
3.1. Кожен раз, коли Ви відвідуєте Сайт, Адміністрація Сайту може автоматично отримати наступні Персональні дані:
- технічна інформація, включаючи адресу Інтернет-протоколу (IP), який використовується для підключення Вашого комп'ютера до Інтернету, дані входу в систему, тип браузера і версії, налаштування часового поясу, тип і версії плагіна браузера, операційна система і платформа;
- повна історія відвідувань уніфікованого локатора ресурсу (URL), через Сайт і з Сайту (включаючи дату і час); продукти, які Ви переглядали або шукали; час відгуку сторінки, помилки скачування, тривалість відвідувань деяких сторінок, інформаційну взаємодію сторінки (наприклад, прокрутка, кліки і наведення курсору миші) і способи, які використовуються для перегляду сторінки.
3.2. Якщо Ви здійснюєте доступ до Сайту через мобільний пристрій або інший пристрій, що має функцію відстежування місцеположення, Адміністрація Сайту може також автоматично отримати інформацію про Ваше місцезнаходження. Якщо Ви не хочете, щоб Ваш пристрій надавав Адміністрації Сайту інформацію відстежування місцеположення, можна відключити GPS або інші функції відстежування місцеположення на своєму пристрої, за тієї умови, що Ваш пристрій дозволяє це зробити.
3.3. Адміністрація Сайту може надати третім сторонам право збирати дані анонімного використання або статистичні дані в ході використання Сайту. Такі треті сторони можуть збирати аналогічну інформацію про Вашу діяльність в Інтернеті з плином часу і через сторонні веб-сайти в ході використання нашого Сайту.
3.4. Адміністрація Сайту може отримати Ваші персональні дані від третіх сторін, з якими працює (включаючи, но НЕ обмежуючись, від ділових партнерів, субпідрядників технічних послуг та послуг з оплати та доставки, рекламних мереж, провайдерів аналітичних Даних, провайдерів пошукової інформації, агентств кредитної інформації).
3.5. Сайт використовує Файли Сookies. Це невеликий файл даних, який передається на новий пристрій і використовується для збору інформації про Ваші відвідування і діяльність на Сайті. Файли Сookies допомагають Адміністрації Сайту забезпечити зручне користування Сайтом користувачам, а також дозволяють Адміністрації Сайту удосконалювати Сайт.
3.6. Адміністрація Сайту може використовувати інші технології і методи, що мають функції, аналогічні файлам Сookies.

Використання персональних даних4.1. Сайт використовує особисту інформацію, персональні дані Користувача, зокрема, для обслуговування і для покращення якості Послуг, що надаються.4.2. Адміністрація Сайту може також використовувати Ваші Персональні дані для створення анонімних даних для цілей аналізу потенційного ринку, які Адміністрація Сайту може використовувати і ділитися ними з третіми особами.4.3. Адміністрація Сайту не буде передавати Ваші Персональні дані третім особам, щоб такі треті особи надавали Вам прямі маркетингові повідомлення, якщо тільки вони не відносяться до конкретної діяльності, яку здійснює Адміністрація Сайту з третьою стороною (наприклад, конкуренція) і якщо Ви дали свою згоду на таке використання. Така діяльність буде мати свої власні умови, що стосуються способу використання Ваших персональних даних.4.4. Адміністрація Сайту буде зберігати Ваші Персональні дані протягом періоду часу, що не перевищує обґрунтовано необхідний для того, щоб Адміністрація Сайту реалізувала законні цілі збору і обробки Персональних даних.

Розкриття персональних даних
5.1. Адміністрація Сайту може передавати Ваші Персональні дані третім особам, включаючи:
5.1.1. клієнтів, ділових партнерів, постачальників і субпідрядників для виконання будь-якого контракту (наприклад, для виконання Вашого замовлення), який Адміністрація Сайту укладає з ними або Вами;
5.1.2. провайдерів аналітики і пошукових служб, які допомагають Адміністрації Сайту в поліпшенні і оптимізації сайту.
5.2. Адміністрація Сайту може також розкрити Ваші Персональні дані третім особам якщо:
- Адміністрація Сайту зобов'язана розкрити або передати Ваші Персональні дані в цілях дотримання будь-яких юридичних зобов'язань або з метою реалізації або застосування Положень і умов і інших угод; або захищати права, майно або безпеку Сайту, клієнтів або інших осіб. Це включає обмін інформацією з іншими компаніями і організаціями з метою захисту від шахрайства і зниження кредитного ризику;
- Якщо розкриття персональних даних передбачено законодавством, або коли Адміністрація Сайту вважатиме подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи Користувача з Сайтом;
5.3. У разі передачі Ваших Персональних даних третім особам Адміністрація Сайту буде докладати всіх зусиль для забезпечення того, щоб такі треті особи були зобов'язані захищати Ваші Персональні дані і не використовувати їх для невідповідних цілей.

Видалення або деактивація Вашого облікового запису
6.1. Якщо Ви хочете припинити використовувати Ваш обліковий запис на Сайті, Ви можете видалити або деактивувати його.
6.2. Видалити обліковий запис можна через конкретні функції Сайту або надіславши електронне повідомлення сервісній службі Сайту.
6.3. Ви можете деактивувати свій обліковий запис на Сайті через конкретні функції Сайту або надіславши електронне повідомлення сервісній службі Сайту. При деактивації облікового запису ваш профіль поміщається в резерв, так що Ви зможете відновити його після деактивації. В цьому випадку Адміністрація Сайту не буде видаляти Ваші Персональні дані або інформацію.

Зміни в Політиці конфіденційності
7.1. Адміністрація Сайту має право оновлювати або змінювати дану Політику конфіденційності з метою відповідності чинному законодавству або мінливим бізнес-вимогам без попереднього повідомлення. Будь-які оновлення або зміни будуть розміщені на цій сторінці. Продовжуючи використовувати Сайт будь-яким іншим способом після того, як оновлення або зміни були розміщені на Сайті, Ви погоджуєтеся з умовами цих оновлень і доповнень. Нововведення набирають чинності з моменту їх опублікування на Сайті.

Контакти
8.1. Якщо у Вас є будь-які питання щодо даної Політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти .moc.liamg%40eniarku.yrevocer

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас!
Ми дбаємо про те, щоб наша взаємодія було максимально корисною для Вас, і Ви могли б не переживати за свої персональні дані.