Посібник Відновлення після втрат

Практичний посібник "Відновлення після втрат" покроково пояснює дії, які допомагають повернутися до життя без емоційного болю, що виник внаслідок життєвих втрат

Посібник призначений або для самостійного опанування Методу, або для індивідуальної та групової роботи під супроводомсертифікованого фахівця

"Ця книга є обов'язковою для всіх моїх занять. Що частіше я користуюся цією книгою, тим більше переконуюся - незавершена скорбота є головним глибинним завданням в житті більшості людей. Це єдина відома мені праця такого роду, яка окреслює проблему і пропонує її вирішення". 

Bernard McGrane, доктор філософії, професор соціології, Університет Чепмена

Матеріал у цьому виданні містить настанови для тих, хто:

• обирає, яку втрату опрацювати першою;• зростав в родині алкоголіків або іншій дисфункціональній сім’ї;• переїхав до іншого місця проживання, міста чи країни;• втратив віру чи довіру;• втратив роботу, кар’єру, можливості;• втратив здоров’я або має хворих близьких;хоче набути навички перетворення болісного досвіду в особисте зростання

більше 1 000 000

проданих екзамплярів

тверда обкладинка

округлений корінець і закладка

208

сторінок

Відгуки читачів

Мені сподобалося, що ця книга охоплює всі види втрат - від фізичних (смерть) до таких, як втрата почуття безпеки внаслідок дитячої травми. Вправи можуть бути досить інтенсивними, але для мене вони були ефективними. Вони допомогли мені дістатися до того місця, де я міг бути чесним про свої стосунки з померлим; не все було райдужним і не все було темною грозовою хмарою. Це нагадало мені роботу з інвентаризації стосунків у 12 кроках, але з більш конкретним обрамленням навколо горя.

2 квітня 2024 року

Читач з Amazon

Це більше, ніж книга - це програма, і вона абсолютно дивовижна. Багато матеріалів і ресурсів, присвячених горю, увічнюють те, що я вважаю нездоровими способами пережити втрату, але не ця програма. Моя дружина покінчила життя самогубством у квітні цього року, і, яким би болісним не було моє зцілення, я думаю, що ця програма допомогла мені зцілитися найчистішим, найшвидшим і найздоровішим способом, яким я тільки міг би зцілитися. Ми змогли провести похорон Анжели лише через 3 місяці після її смерті, що дало мені час пройти цю програму. Я знайшов її настільки корисною, що придбав 40 цих книг і поклав їх на стіл як безкоштовний ресурс для тих, хто відвідував службу. Кілька людей розповіли мені, як це допомогло їм у зціленні, і я дуже вдячна за цю програму.

29 грудня 2023 року

BassJE

Я психотерапевт, і інший терапевт порекомендував мені цю книгу після того, як я втратила матір. Вона дуже допомогла мені в роботі, а також дала кілька корисних ідей для роботи з клієнтами. У своїй практиці я більше працюю з маленькими дітьми, тому мені не доводилося працювати з дорослими, і ця книга допоможе мені вдосконалити власну практику, а також пережити власне горе.

21 березня 2024 року

Tracey

Illustration

Про авторів

Джон В. Джеймс та Рассел Фрідман допомогли незліченній кількості людей впоратися з наслідками горя і безліччю різних втрат, за понад 30 років. 
У 1977 році Джон В. Джеймс пережив важку втрату - смерть щойно народженого сина, але знайшов спосіб відновитися. Цей успішний досвід ліг в основу Методу Відновлення після втрат.
Рассел Фрідман прийшов в 1987 року після другого розлучення і банкрутства, не усвідомлюючи, що знаходиться у скорботі. Він дізнався, що почуття скорботи можуть викликати понад 40 подій, які з нами відбуваються.
Вони є засновниками The Grief Recovery Institute®.

Замовити Посібник за 350 грн

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Як з нами зв'язатися

● ви можете написати на пошту moc.liamg%40eniarku.yrevocer ● ви можете написати у WhatsApp● ви можете забронювати зустріч на 15 хвилин з фахівцем у Zoom, безоплатно